Sesja rodzinna w plenerze

Cena: 420zł

Cena sesji obejmuje:

  • 10 zdjęć poddanych profesjonalnej obróbce i retuszowi nagranych na płycie DVD
  • 10 tych samych zdjęć w formie odbitek 15×23 na wysokiej jakości papierze fotograficznym
  • dodatki do stylizacji ( ozdoby do włosów, nakrycia na głowę, szale, futerka, wszystko to, co daje akcent kolorystyczny i wykańcza stylizację, a najważniejsze -podkreśla charakter i osobowość fotografowanych osób)
  • za dodatkową opłatą na życzenie suknie zaprojektowane również przeze mnie i nie tylko, odzież w stylu vintage, retro-w zależności od charakteru sesji)
  • ciekawe rekwizyty
  • czas sesji do 120min
  • po obróbce zdjęć, możliwość dokupienia dodatkowych ujęć -20zł sztuka
  • czas oczekiwania na zdjęcia do 15dni roboczych

Jak przygotować się do sesji?

Do sesji plenerowych ubieramy wygodne obuwie i zabieramy ze sobą o wiele cieplejsze ubrania niż nosimy na co dzień, na otwartych przestrzeniach tak jak łąki i pola jest o wiele chłodniej w okresach jesienno-zimowych. Przy wspólnych ujęciach jak i indywidualnych najlepiej się sprawdzają barwy naturalne tzw. kolory ziemi (beże, szarości, biele, brązy, ugry), które w naturalny sposób podkreślą urodę, nie odwracają uwagi od modela jak i świetnie współgrają z naturą, która nas otacza. Unikamy, kontrastowych wzorów, emblematów, aplikacji, nadmiaru biżuterii- kieruj się zasadą im mniej tym lepiej:) Przy sesjach rodzinnych dobrze prezentuje się garderoba w stylu boho, vintage, retro w podobnej tonacji barwnej :swobodne sukienki, narzutki, koszule ,jeans.

Miejsce

Miejsce sesji dobieram po wcześniejszej rozmowie z Państwem, tak aby jak najbardziej odzwierciedlało charakter sesji. Pamiętajmy że to co widzi nasze oko i nas zachwyca nie zawsze dobrze wygląda w obiektywie. Czasami zwyczajne miejsce nabiera życia i magii w migawce aparatu. Najważniejsze jest światło i to ono pisze nam scenariusz do każdej sesji. Sesje wykonuję na skraju lasu, na łąkach, polach, w przesiekach nad rzeką, wszędzie tam gdzie jest możliwy dojazd.

Przystąpienie do sesji jest równoznaczne z akceptacją informacji zawartych na stronie.